gumy stabilizátoru-VYŘEŠENO

Odpovědět
p.s.
Kontaktovat uživatele:

gumy stabilizátoru-VYŘEŠENO

Příspěvek od p.s. » ned 28. úno 2016 20:12:00

ahoj měl bych dotaz dnes sem chtěl na svý druhý oktě 1,6 74kw 2000 vyměnit gumy stabilizátoru
gumy sem koupil a demontoval jednu stranu a zde nastal problém mám průměr stabilizátoru v místě kde má bejt guma 27 no a já měl 21ky říkám dobrý skočim si je vyměnit no a s mým dodavatelem sme tenhle průměr uložení prostě nenašli,koukám na net a taky nic tak se ptám co stím věřim že ten průměr existuje ale kde ho dohnat máte někdo nákou zkušenost ?? jo a ještě tu vim o jednom kolegovi se stejným problémem jako mám já
díky za reakce :idea:
Škoda octávie combi 1,9TDI 81KW
Škoda octávie combi 1,6 SR 74KW

p.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy stabilizátoru

Příspěvek od p.s. » úte 01. bře 2016 10:49:19

tak bádáme a našli sme že ten průměr a tvar je podobnej uložení v mercedesu sprinter

p.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy stabilizátoru

Příspěvek od p.s. » čtv 13. dub 2017 17:38:32

tak záhada s gumama stabilizátoru vyřešena sem tak tochu za troubu :lol: :lol: :lol:
po sundání starých gum zůstal na stabilizátoru přirezlý souvislý ztvrdlý gumový povrch,který na první pohled vypadal že je tam originál z výroby a proto to když sem to měřil vykazovalo nestandartní rozměr a origo guma tam nešla :o
zjistil sem to tak že sem se to dnes jal koumat s tim že tam ty nový gumy dostanu stůj co stůj a začal náhodou na druhý straně než sem to koumal před rokem ;)
a ejhle při měření sem zjistil že je tam průměr stabíku 23mm a novou gumu tam bez problémů dostal
takže sem to na druhý straně oškrábal naostřeným majzlíkem a osmirgloval no a gumu vyměnil :idea: :idea:
joo holt se musim ještě furt učit :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět